Poniżej przedstawiamy wyniki kilku naszych projektów, gdzie poprzez tuning mechaniczny bądź chiptuning (elektroniczny) zwiększyliśmy moc auta i poprawiliśmy jego osiągi.  

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących poniższych projektów, możliwości zmian w innym modelu samochodu lub w przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt.

   
Volkswagen Passat B4 1.9 TDI AFN

Jest to auto obsługiwane przez nas. Modyfikacja polegała na obróbce programu zarządząjacego silnikiem. W serii samochód liegitymował się mocą 117 KM. Mimo lekkiej usterki pompy wtryskowej wynik nie zgorszy 142.1KM i 307.8Nm .
   
Audi A4 1.9 Tdi PD 131 KM

Standardowe podniesienie mocy silnika 1.9 Tdi PD 130. W serii jak zwykle okolice 145 KM i 314 Nm.
   
Po modyfikacji 171 KM i 348 Nm.
   
Audi b4 80 1.9 tdi 1Z

Auto trafilo do nas wychuchane i wygłaskane rzec mozna. Początkowo legitymował się mocą 100 KM i 206 Nm.
   
Właściciel pozbył układ wydechowy przypchanego już katalizatora i go uwolnił, my zajęliśmy się ożywieniem silnika. Zamontowanie wtryskiwaczy z afn, naprawa instalacji elektrycznej i modyfikacja oprogramowania archaicznego można powiedziec ECU ( 8 bit) dały wynik w wysokości 134 KM i 297 Nm.
   
combo 1.7 DT 60 KM

Auto trafiało do nas już wcześniej na nieznaczne modyfikacje jak i zamontowanie gadżetu blow off. Właściciel wykonał w nim FMIC jak również zmienił przepływomierz co dało efekt w postaci 74KM i 141 Nm. Po modyfikacji oprogramowania wynik przyjeliśmy z zadowoleniem niespełna 104 Km i 219 NM przy lekkim zachmurzeniu za autem ;)
   
Volkswagen Golf 3 Gti

Wlaściciel dozbroił glowicę silnika w ostrzejsze wałki rozrządu, jednak nie spelniało to do końca jego oczekiwań. Modyfikacja programu sterującego poprawiło charakterystykę silnika pozwalając uzyskać 174 KM z początkowych 160 KM i 208 Nm z początkowych 196Nm.
   
Volkswagen Golf 3 1.9 TDI AFN

Golf trafił do nas na modyfikacje oprogramowania. Po pierwszych pomiarach które zrozumieliśmy że mamy do czynienia z bardzo zdrowym okazem. 116.7 KM to wystarczająco potwierdziło.
   
Modyfikacja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania 149.8 KM i 311Nm bez dymu :).
   
Seat Leon

Auto zostało zakupione przez wlaściciela w "proszku". Niegdyś posiadało kompresor jednakże pewne nieprzemyślane doprowadzenie dolotu zimnego powietrza spowodowało zassanie wody i destrukcję silnika. Naszym zadaniem było wystrojenie silnika na bardzo dużych wtryskach w wersji n/a na bazie przygotowanej i domagającej się doładowania i pojemności 3.2 l wynik 243 KM i 293 Nm
   
Volkswagen Corrado G60

Silnik o symbolu PG, seryjnie 164 PS, po rozwiercie kompresora, zmienionym wałku na symetryczny 262 stopnie oraz wystrojeniu.

Osiągnięty rezultat: 205 PS i 257 Nm
   
Volvo V40 kombi

To Volvo trafilo do nas juz po pewnych modyfikacjach - miało zmieniony układ wydechowy, turbinę, wtryski i układ paliwowy. Mimo tych przeróbek auto legitymowało się stosunkowo niską mocą 231 PS. Naszym zadaniem było zwiększenie ilości koni mechanicznych.
Osiągnięty rezultat: 325 koni przy nieco mniejszym ciśnieniu doładowania...
 
 

USŁUGI        |        TUNING        |        PROJEKTY        |        KONTAKT

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

all rights reserved - Evolution Motor Sport   |  STRICTE - REKLAMA WROCŁAW - OKLEJANIE SAMOCHODÓW

 

linki: